• Školskou radu zřizuje zřizovatel a stanoví počet jejích členů. Třetinu členů školské rady jmenuje zřizovatel, třetinu volí zákonní zástupci nezletilých žáků a třetinu volí pedagogičtí pracovníci dané školy. Členem školské rady nemůže být ředitel školy. Školská rada je šesti členná.
  • Funkční období členů školské rady je tři roky.
  • Školská rada zasedá nejméně dvakrát ročně; zasedání školské rady svolává její předseda, první zasedání školské rady svolává ředitel školy.

Členové školské rady:

Zástupci zřizovatele Jaromír Dvořák, Mladá Vožice, Noskov Kontakt: 381 201 912, 602 152 537, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Václav Slabý, Mladá Vožice Kontakt: 602 454 379
Zástupci pedagogů Mgr. Vlasta Kauerová