Důležitá informace

Vážení rodiče, milí žáci, od počátku tohoto týdne rozšířila škola možnosti aplikace dm Software o modul Výuka. Pomocí tohoto modulu budou vyučující zasílat výukové materiály, domácí úkoly a přikládat přílohy. Informace vám byla předána pomocí aplikace v pondělí 16. 3.2020.
Chceme vás upozornit na rozdílné možnosti současné verze dm Software na webovém rozhraní a v aplikaci stažené do mobilních telefonů. Přes mobilní aplikaci nejsou dostupné přiložené přílohy. Pokud se však do dm Software přihlásíte v mobilním telefonu přes prohlížeč (ne přes aplikaci), mělo by vše fungovat.
Vy, kteří nemáte přístup do aplikace dm Software, pište na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výukové materiály

Zde budou postupně zveřejňovány materiály k domácí přípravě. Další informace naleznete také v aplikaci dmSoftware.

Výukové materiály, 11. - 13. týden

Výukové materiály, 20. - 21. týden